infoCAR

Jesteś w naszym starym serwisie.

Serwis działa, niedługo wszystkie usługi będą w nowym info-car.pl

Zaloguj się

Wypadek cyklistów

Utworzono: 09-12-2013 0:00

Radzyńscy policjanci ustalają szczegóły wypadku drogowego do którego doszło wczoraj około godz. 17.30 w miejscowości Gąsiory. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca rowerem 67- latka doprowadziła do zderzenia czołowego z innym cyklistą. W wyniku wypadku kobieta doznała obrażeń ciała i przewieziona została do szpitala w Radzyniu Podlaskim. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Zdjęcie z miejsca zdarzenia, źródło: www.lubelska.policja.gov.pl

Zdjęcie z miejsca zdarzenia, źródło: www.lubelska.policja.gov.pl


 
Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 17.30 w miejscowości Gąsiory. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca rowerem 67- letnia mieszkanka gm. Ulan doprowadziła do zderzenia z jadącym z przeciwka 18- latkiem, również kierującym rowerem. W wyniku wypadku kobieta doznała obrażeń głowy i przewieziona została do radzyńskiego szpitala. Badanie stanu trzeźwości uczestników zdarzenia potwierdziło, że byli trzeźwi.

Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, że rowerzyści są również uczestnikami ruchu i obowiązują ich zasady i przepisy ruchu drogowego. Są również szczególnie narażeni na obrażenia ciała powstałe w wyniku kolizji czy wypadków drogowych
 
BS

Źródło: www.lubelska.policja.gov.pl
 

Podziel się