infoCAR

Jesteś w naszym starym serwisie.

Serwis działa, niedługo wszystkie usługi będą w nowym info-car.pl

Zaloguj się

WORD Gorzów Wielkopolski z rezerwacją egzaminów online!

Utworzono: 10-12-2015 0:00

Usługa rezerwacji egzaminu na prawo jazy online jest już dostępna dla Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim. Za egzamin można zapłacić również kartą - w okienku podczas tradycyjnego zapisu.

Budynek WORD w Gorzowie Wielkopolskim, źródło: www.wordgorzow.pl

Budynek WORD w Gorzowie Wielkopolskim, źródło: www.wordgorzow.pl

Rezerwacji egzaminu online dokonuje się pod adresem internetowym: https://info-car.pl/infocar/konto/word/rezerwacja.html

Dzięki usłudze możliwe jest zapisanie się na dowolną część egzaminu wybranej kategorii bez konieczności odwiedzania wojewódzkiego ośrodka ruchu drogowego. Dzięki temu zapisywanie się na egzamin jest dużo mniej uciążliwe dla osób, które mieszkają daleko od ośrodka WORD. Wystarczy bowiem odebrać numer PKK (profil kandydata na kierowcę) z miejscowego wydziału komunikacji i jeszcze tego samego dnia kandydat na kierowcę może zapisać się na część teoretyczną egzaminu przy pomocy komputera lub nawet telefonu komórkowego – wystarczy mieć łączność z Internetem. Elektroniczne zapisy, to wygoda i oszczędność czasu. Kandydaci na kierowcę nie muszą już stać w kolejce do kasy i okienka zapisów. Wystarczy zalogować się na stronie www.info-car.pl , zarezerwować dogodny termin z puli dostępnych i opłacić go przez Internet. Termin egzaminu zostanie zarezerwowany tylko wówczas, gdy zostanie dokonana opłata za wybrane części egzaminu.

Kandydaci na kierowców mają także możliwość zapłaty za egzamin na miejscu w WORD przy użyciu karty płatniczej (bez rezerwacji online). To kolejne ułatwienie wprowadzane do WORD przez serwis InfoCar. Nie trzeba już tracić czasu na stanie w dwóch kolejkach. Jeżeli kandydat na kierowcę jest już na miejscu w ośrodku egzaminacyjnym wystarczy, że zapisze się na egzamin w biurze obsługi klienta i na miejscu zapłaci kartą.

Zachęcamy do zapoznania się z instrukcją obsługi aplikacji internetowej do zapisów online: Rezerwacja egzaminu online krok po kroku

Podziel się