infoCAR

Zaloguj się

Lampa „stanęła” mu na drodze

Utworzono: 18-11-2013 0:00

Wsiadł za kierownicę mając ponad promil alkoholu w organizmie i uderzył w lampę oświetleniową. Tym razem 22-latek miał bardzo dużo szczęścia, bo wyszedł z tego bez szwanku. Dobrze, że tak zakończyła się ta bezmyślna podróż. Na szczęście na drodze nie znalazł  się inny uczestnik ruchu drogowego!

Dzisiejszej nocy (13/14.11.13) krótko po północy dyżurny golubsko-dobrzyńskiej komendy odebrał zgłoszenie, że w na jednej z ulic opel uderzył w słup oświetleniowy, a kierowca auta prawdopodobnie jest pijany. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy zauważyli, obok uszkodzonego pojazdu, młodego mężczyznę. Kierujący miał sporo szczęścia, bo wyszedł ze zdarzenia bez szwanku. Niestety potwierdziły się podejrzenia zgłaszającego. 22-latek był pijany. Bezmyślny mężczyzna wsiadł za kierownicę mając ponad promil alkoholu w organizmie. Od razu stracił prawo jazdy. Teraz czeka go rozprawa w sądzie gdzie zostanie podjęta decyzja o konsekwencjach jakie poniesie.


Koniec końców dobrze, że podróż jego zakończyła się w ten sposób. Strach pomyśleć co by było gdyby na jego drodze stanął inny uczestnik ruchu drogowego!

mł.asp. Justyna Skrobiszewska
oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Golubiu-Dobrzyniu

Podziel się