infoCAR

Jesteś w naszym starym serwisie.

Serwis działa, niedługo wszystkie usługi będą w nowym info-car.pl

Zaloguj się

Cały Śląsk z rezerwacjami online!

Utworzono: 23-12-2015 0:00

Usługa zapisów na egzamin online jest już dostępna dla WORD z całego Śląska. Kandydaci na kierowców z województwa śląskiego mogą zza ekranu komputera zapisać się na egzamin w dowolnym ośrodku w regionie.

Samochód egzaminacyjny na placu manewrowym, źródło: materiały własne info-car.pl

Samochód egzaminacyjny na placu manewrowym, źródło: materiały własne info-car.pl

Usługa realizowana jest przez serwis www.info-car.pl. W celu zapisania się na dowolną część lub cały egzamin, wystarczy założyć konto w serwisie i dokonać rezerwacji pod adresem: https://info-car.pl/infocar/konto/word/rezerwacja.html

Dzięki usłudze możliwe jest zapisanie się na dowolną część egzaminu wybranej kategorii bez konieczności odwiedzania wojewódzkiego ośrodka ruchu drogowego. Dzięki temu zapisywanie się na egzamin jest dużo mniej uciążliwe dla osób, które mieszkają daleko od ośrodka WORD. Wystarczy bowiem odebrać numer PKK (profil kandydata na kierowcę) z miejscowego wydziału komunikacji i jeszcze tego samego dnia kandydat na kierowcę może zapisać się na część teoretyczną egzaminu przy pomocy komputera lub nawet telefonu komórkowego – wystarczy mieć łączność z Internetem. Elektroniczne zapisy, to wygoda i oszczędność czasu. Kandydaci na kierowcę nie muszą już stać w kolejce do kasy i okienka zapisów. Wystarczy zalogować się na stronie www.info-car.pl , zarezerwować dogodny termin z puli dostępnych i opłacić go przez Internet. Termin egzaminu zostanie zarezerwowany tylko wówczas, gdy zostanie dokonana opłata za wybrane części egzaminu. Nie jest możliwe zarezerwowanie terminu bez opłacenia go. Opłaty dokonuje się dzięki wygodnemu serwisowi transakcyjnemu, który jest zintegrowany z większością banków. Do kosztów egzaminu jest doliczana opłata manipulacyjna w wysokości zaledwie dwóch złotych. Cała procedura dokonywania opłaty jest taka sama, jak w przypadku płacenia za zakupy w sklepie internetowym.


Zachęcamy do zapoznania się z instrukcją obsługi aplikacji internetowej do zapisów online: Rezerwacja egzaminu online krok po kroku.

Podziel się