infoCAR

Jesteś w naszym starym serwisie.

Serwis działa, niedługo wszystkie usługi będą w nowym info-car.pl

Zaloguj się

Egzamin na prawo jazdy - Rezerwacja terminu

Zaloguj się, aby uzyskać dostęp
do Twoich rezerwacji
Egzamin na prawo jazdy
Rezerwacja egzaminu

Tutaj zarezerwujesz termin na egzamin państwowy na prawo jazdy oraz opłacisz go. Serwis pozwala zarezerwować egzamin teoretyczny, egzamin praktyczny oraz egzamin łączony.


Rezerwuj termin

Do przeprowadzenia rezerwacji będziesz potrzebował

   •   numer PKK
   •   imię i nazwisko kandydata
   •   numer PESEL kandydata.

Płatności

Rejestracja na egzamin możliwa jest jedynie pod warunkiem wniesienia stosownej opłaty.

Jeżeli właściciel numeru PKK posiada na saldzie w WORD dostępne środki, a ten WORD udostępnia salda swoich kandydatów portalowi InfoCar, będzie mógł z nich skorzystać podczas opłaty za egzamin.

Jeżeli na saldzie nie ma środków, bądź są one niewystarczające do pokrycia pełnego kosztu egzaminu, serwis pozwoli na dopłacenie brakującej kwoty. W takim przypadku przy płatności doliczana jest opłata manipulacyjna w wysokości 2 zł

Płatności można dokonać za pośrednictwem e-przelewu oraz karty Visa i MasterCard.

Dostępność usługi

Uwaga! Usługa dostępna jedynie dla ośrodków egzaminacyjnych dostępnych na mapie.

Uwaga! Salda dostępne są obecnie tylko w WORD Zielona Góra oraz WORD Poznań.

Uwaga: ważna informacja od WORD w Warszawie

Szanowni Państwo, Klienci WORD w Warszawie. Uprzejmie informujemy, że w celu zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa osób zdających oraz pracowników WORD Warszawa, we wszystkich Miejscach Egzaminowania przeprowadzono w dniu 3 lipca 2020, wśród pracowników WORD Warszawa, testy na obecność SARS-Cov-2. Wszystkie otrzymane wyniki piątkowych badań są wynikami negatywnymi, nie stwierdzono zakażenia wśród pracowników WORD Warszawa. Ze względu na obowiązujące procedury, w przypadku podejrzenia kontaktu z osobą zarażoną Covid-19 (SARS-Cov-2), pracowników Miejsca Egzaminowania Radarowa objęto kwarantanną prewencyjną wraz z ponownymi badaniami już w ramach procedur Głównego Inspektoratu Sanitarnego przewidzianych dla takich przypadków. W związku z powyższym do dnia 11 lipca 2020 (sobota) zawiesza się realizację egzaminów oraz zapisów na egzaminy w Miejscu Egzaminowania Radarowa. Wszystkie zaplanowane w tych dniach egzaminy zostały anulowane w systemie egzaminacyjnym. Wyznaczenie nowego terminu egzaminu, po przywróceniu procesu egzaminowania, nastąpi bez ponoszenia przez Państwa dodatkowych opłat. O wszelkich podejmowanych działaniach będziemy na bieżąco informować na naszych stronach oraz profilu FB. Za wynikłe z tego powodu niedogodności serdecznie przepraszamy.