infoCAR

Zaloguj się

Utwórz konto

Podaj swoje dane

Adres E-mail będzie Twoim unikalnym loginem do systemu. Na ten adres otrzymasz link aktywacyjny.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych S.A. z siedzibą przy ulicy Sanguszki 1, 00-222 Warszawa w celu założenia konta w Portalu Internetowym www.info-car.pl, który jest własnością Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A.
OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH, PRAWA AUTORSKIE (Regulamin)
Akceptuję regulamin portalu www.info-car.pl (Regulamin)
Zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej informacji handlowej kierowanej do mnie przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych S.A. z siedzibą przy ulicy Sanguszki 1, 00-222 Warszawa.

info-car.pl jest serwisem o tematyce prawno-motoryzacyjnej, który działa pod egidą Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego, karty ADR oraz karty tachografu cyfrowego. Serwis daje możliwość sprawdzenia, na jakim etapie produkcji znajduje się oczekiwany dokument. Oprócz tego, info-car daje możliwość dokonania opłaty za wybrany dokument komunikacyjny. W ten sposób klient oszczędza wiele czasu, jaki standardowo trzeba byłoby spędzić w kolejce wydziału komunikacji.

Na stronie info-car.pl kandydaci na kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy mogą sprawdzić swoją wiedzę przy pomocy aplikacji próbny egzamin online. Znajdują się tutaj przykładowe pytania teoretyczne dla poszczególnych kategorii. Wygląd aplikacji jest taki sam, jak na egzaminie w wojewódzkim ośrodku ruchu drogowego i rządzą nim takie same reguły, jak na prawdziwym teście teoretycznym.

Dla osób, które chcą kupić używany samochód, info-car.pl przygotował usługę sprawdzenia, czy pojazd jest legalnie zarejestrowany w Polsce. W celu sprawdzenia, należy podać numer nadwozia (VIN), a także numer rejestracyjny. Odpowiedź pozwala dowiedzieć się, czy np. samochód nie został skradziony lub czy numer VIN nie został sfałszowany.

Zarejestruj się i korzystaj z pełni możliwości serwisu info-car.pl!

Niektóre serwery segregują automatycznie pocztę. Może się zdarzyć, że wiadomość od nas trafi do innego folderu, niż główny. Upewnij się, że wiadomość na którą czekasz nie znajduje się w którymś z pozostałych folderów.