infoCAR

RedutaPWPW
Zaloguj się

WORD Lublin z rezerwacjami online!

Utworzono: 10-05-2017 15:53

Już 41 z 49 wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego (WORD) w Polsce korzysta z usługi rezerwacji egzaminu online, realizowanej przez serwis InfoCar. W ostatnim czasie do ośrodków, które zapisują na egzamin przez Internet, dołączył WORD w Lublinie!

Materiały własne InfoCar

Materiały własne InfoCar

Zapisz się na egzamin online

Zasięg usługi prezentujemy na uproszczonej mapie opartej na poprzednim podziale administracyjnym składającym się z 49 województw. Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego (WORD) powstały bowiem we wszystkich byłych miastach wojewódzkich, a także tych, gdzie ranga miasta wojewódzkiego została utrzymana. Co prawda egzaminy przeprowadzane są także w innych miastach, ale wszędzie tam mamy do czynienia z ośrodkami zamiejscowymi, delegaturami „głównych” WORD.

Metodę zapisu na egzamin przez Internet wybiera już ponad 30 tys. kandydatów na kierowców miesięcznie! Klienci cenią sobie wygodę korzystania z usługi to, że na egzamin można zapisać się bez ruszania się z domu, w tym również przy pomocy urządzeń mobilnych. Wystarczy utworzyć konto w serwisie info-car.pl, wybrać dogodny termin w dowolnym z obsługiwanych WORD i opłacić egzamin. Potem wystarczy stawić się w WORD o umówionej godzinie i zdać egzamin – czego wszystkim życzymy!

Dzięki usłudze możliwe jest zapisanie się na dowolną część egzaminu wybranej kategorii bez konieczności wcześniejszego odwiedzania wojewódzkiego ośrodka ruchu drogowego. Niektóre WORD zażyczyły sobie jednak, by pierwszy zapis na egzamin odbywał się w tradycyjny sposób, po uprzednim osobistym stawiennictwie w siedzibie WORD. Dzięki usłudze zapisywanie się na egzamin jest dużo mniej uciążliwe dla osób, które mieszkają daleko od ośrodka egzaminacyjnego. Wystarczy bowiem odebrać numer PKK (profil kandydata na kierowcę) z miejscowego wydziału komunikacji i jeszcze tego samego dnia kandydat na kierowcę może zapisać się na część teoretyczną egzaminu przy pomocy komputera lub nawet telefonu komórkowego – wystarczy mieć łączność z Internetem. Elektroniczne zapisy, to wygoda i oszczędność czasu. Kandydaci na kierowcę nie muszą już stać w kolejce do kasy i okienka zapisów

Kandydaci na kierowców mają także możliwość zapłaty za egzamin na miejscu w WORD przy użyciu karty płatniczej. To kolejne ułatwienie wprowadzane do WORD przez serwis InfoCar. Nie trzeba już tracić czasu na stanie w dwóch kolejkach (do okienka w WORD i do kasy). Jeżeli kandydat na kierowcę jest już na miejscu w ośrodku egzaminacyjnym wystarczy, że zapisze się na egzamin w biurze obsługi klienta i na miejscu zapłaci kartą.

Zachęcamy do zapoznania się z instrukcją obsługi aplikacji internetowej do zapisów online:

Rezerwacja egzaminu online krok po kroku

Podziel się